E puth sėrish live nėse fitojmė Euro 2012 (VIDEO)
Iker Casillas e festoi titullin Kampion Bote nė vitin 2010 pas kuintave duke puthur tė dashurėn e tij, gazetaren sportive Sara Carbonero, nė njė mėnyrė shumė pasionante para miliona shikuesve televizivė.

Por kapiteni i Spanjės ka premtuar se do ta pėrsėrisė kėtė skenė nėse Spanja e tij triumfon nė finalen e nesėrme pėrballė Italisė.

Spanjė-Itali luhet nesėr nė orėn 20.45 nė stadiumin Olimpik tė Kievit. Tė shohim e tė presim nėse Italia do t'ia japė kėtė kėnaqėsi Iker Casillas dhe Sara Carbonero. /albeu.com/
Shtuar më 30/06/2012, ora 10:26