Gjest i rrallė i Casillas: Respekt pėr Italinė (VIDEO)
Njė tjetėr gjest i bukur nga ana e Spanjės, e cila qė nė grupet e Euro 2012 tregoi sportivitet tė lartė duke mos toleruar me Kroacinė dhe duke dalė e para e grupit C. Por kėsaj rradhe protagonist ėshtė portieri dhe kapiteni i saj, Iker Casillas, i cili siē duket nė videon e mėsipėrme, i ka tėrhequr vėmėndjen arbitrit tė ndalė lojėn pasi loja ishte 4-0 dhe kėrkoi mė shumė respekt pėr Italinė.

Gjest qė nuk para na ndodh ta shohim nė futbollin e sotėm. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2012, ora 09:40