77 golat e Euro 2012 (VIDEO)
Portali Albeu sjell pėr lexuesit e saj tė gjithė golat e Kampionatit Europian tė sapo pėrfunduar Euro 2012. Nga Poloni-Greqi deri nė finalen e djeshme Spanjė-Itali, do tė keni mundėsi tė shihni dhe shijoni 77 golat e kėtij evenimenti madhėshtor qė pėr mė shumė se 3 javė "burgosi" para televizionit njė botė tė tėrė. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2012, ora 10:30