"Budallallėqet" e Mario Balotellit (VIDEO)
Pritej shumė nga Balotelli nė kėtė europian por deri tani super Mario duket se ka dhėnė mė tė mirėn e tij gjatė stėrvitjes. Pėrveē golit tė realizuar kundėr Irlandės sulmuesi i Manchester Sity ėshtė bėrė protagonist pėr sjelljen e tij gjatė kėtij kompeticioni.


Shakatė e tij kanė nisur me Thiago Mottan gjatė bėrjes sė fotos zyrtare tė skuadrės dhe deri tek shakatė me Casanon. Duket me shakatė e tij ai po tėrheq goxha interesin e mediave. Tė duket sikur ai po imiton ish kryeministrin italian i cili herė pas here ėshtė vendosur nė fokusin e mediave pėr batutat apo sjelljet jo korrekte. /albeu.com/


Shtuar më 27/06/2012, ora 14:04