Ja si e feston Madridi triumfin nė Euro 2012 (VIDEO)

Pallati i princesėsh, Sheshi Spanja dhe Rruga Gran Via,a rteria kryesore e kryeqytetit spanjoll, Madrid, u kthye nė njė arenė tė madhe festimesh. Tifozė dhe makina tė mbuluar me ngjyrat kuq e verdhė tė flamurit kanė dalė nė rrugė pėr tė pėrshėndetur Kampionėt e rinj tė Europės, tė cilit kishin hipur mbi njė autobuz tė zbuluar.

Rrugėtimi ka vijuar deri nė Sheshin Cibeles ku dhe ėshtė organizuar koncerti-festiv. /albeu.com/

Shikoni videon e mėsipėrme:
Shtuar më 03/07/2012, ora 10:53