Padrejtėsi, padrejtėsi (VIDEO)
Ishte logjike qė pas penalltisė sė Cesc Fabregas, e cila kaloi Spanjėn nė finale, tė gjithė kamerat tė fokusoheshin te 7 simbol e Portugalisė, Cristiano Ronaldo dhe ndoshta ky i fundit nuk e priste.

I palėvizur nė mesfushė, me spanjollėt qė festonin pak mė larg, sulmuesi i Real Madrid nxorri dy herė nga goja fjalėn "Padrejtėsi, padrejtėsi".

Fjalėt e tij pėrfunduan nė internet ku dhe po bėjnė xhiron e botės. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2012, ora 10:58